EDUKACJA EKOLOGICZNA
MATERIAŁY DO POBRANIA
REGULAMIN SCHRONISKA REGULAMIN WARSZTATÓW OFERTA EDUKACYJNA OFERTA SCHRONISK ADRESY REZERWACJA AKTUALNE CENY
CIEKAWE STRONY
| ATLAS FLORY BESKIDU ŻYWIECKIEGO | ENCYKLOPEDIA LEŚNA | W GÓRACH | MOJE BESKIDY | SŁOWNIK GEOGRAFICZNY | GÓRY SZLAKI | LIPOWSKA | PRZEGIBEK | |Słowacja | |Czechy|
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
EDUKACJA EKOLOGICZNA OFERTY
Warsztaty w okresie wiosny i jesieni
  1. Warsztaty 3 dniowe (Rajcza Nickulina / Hala Lipowska) dla szkół ponadgimnazjalnych,gimnazjalnych i starszych klas szkół podstawowych.
    Warsztaty obejmują wyżywienie: 2x kolacja, 2x obiad (jeden w schronisku na Hali Liposkiej), 2x śniadanie, 2 noclegi Zajęcia terenowe i wycieczka górska do rezerwatu "Lipowska".
    Koszt - 78,33 zł od osoby (przy grupie 20 - osobowej, 2 - opiekunów bezpłatnie). Trasa nr 3.

  2. Warsztaty 3 dniowe (Rycerka Kolonia / Przegibek) dla szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjalnych i starszych klas szkół podstawowych.
    Warsztaty obejmują wyżywienie: 2x kolacja, 2x obiad (jeden w schronisku na Przebibku), 2x śniadanie, 2 noclegi Zajęcia terenowe i wycieczka górska do rezerwatu "Śrubita".
    Koszt - 78,33 zł od osoby (przy grupie 20 - osobowej, 2 - opiekunów bezpłatnie). Trasa nr 4.

  3. Warsztaty 2 dniowe (Rajcza Nickulina) dla szkół gimnazjalnych i podstawowych.
    Warsztaty obejmują wyżywienie: kolacja, obiad, śniadanie, nocleg. Zajęcia terenowe.
    Koszt - 38,10 zł od osoby (przy grupie 20 - osobowej, 2 - opiekunów bezpłatnie). Trasa nr 6.

  4. Warsztaty 2 dniowe (Rycrka Kolonia) dla szkół gimnazjalnych i podstawowych.
    Warsztaty obejmują wyżywienie: kolacja, obiad, śniadanie, nocleg. Zajęcia terenowe.
    Koszt - 38,10 zł od osoby (przy grupie 20 - osobowej, 2 - opiekunów bezpłatnie). Trasa nr 7.

UWAGI
  1. Ceny mogą dodatkowo ulec zmianie w przypadku:
    Korzystania z pościeli schroniska (odpłatność za wypożyczenie pościeli - wg aktualnego cennika).
    Wyższej liczebności grupy niż obowiązująca (grupa warsztatowa liczy 20 uczniów i dwóch wychowawców).

  2. Organizator podczas zajęć zapewnia każdej grupie warsztatowej wykładowcę - przewodnika.
OFERTA OGÓLNA W ROKU SZKOLNYM 2014 - 2015

Z NASZYCH WARSZTATÓW SKORZYSTALI
ROK 2010
  1. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum.
  2. Zespół Szkół w Czerwionce - Leszczynach.
  3. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bystrej.
  4. SP w Pszczynie, ul. Bogedaina 1.
  5. ZS w Międzybrodziu Żywieckim.
  6. Gimnzjum w Istebnej.
  7. Rada Rodziców przy Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie.
  8. SP nr 1 w Chybiu, ul. Bielska 80.
  9. SP w Węgierskiej Górce.
  10. ZS w Żarkach.
  11. ZS nr 1 w Tychach.
  12. SP nr 3 w Lędzinach.
  13. ZS nr 3 w Jaworznie.
  14. SP w Jaworzniku.
  15. ZS w Ślemieniu.
  16. Gimnzjum nr 1 w Ustroniu.
  17. Gimnzjum w Katowicach.
  18. Gimnazjum nr 1 w Żywcu.
  19. Gimnazjum w Istebnej.
  20. Gimnzjum w Twardorzeczce.
  21. Gimnazjum w Ujsołach.
  22. Gimnazjum w Istebnej.
  23. Zespół Szkół w Międzybrodziu Żywieckim.
  24. Zespół Szkół w Sławkowie.
  25. SP w Brzuśniku.
  26. Zespół Szkół w Zabrzegu.
  27. Gimnzjum nr 11 w Bielsku B.
  28. Zespół Szkół w Ślemieniu.
  29. Zespół Szkół w Łękawicy Gimnazjum.
  30. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnzjum nr 2 w Szczyrku.
  31. Tow. Aktywności Społecznej "Zwyczajni".
  32. Zespół Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie.
  33. PTSM Oddział Beskidzki.
  34. Gimnzjum nr 1 w Pyskowicach.
  35. ZS nr 1 Gimnazjum nr 5.
  36. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rudzie Ślaskiej.
  37. Gimnazjum Publiczne nr 3 w Czechowicach D.
  38. SP nr 18 w Tychach.
  39. SP nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi.
  40. Zespół Szkół nr 2 Gimnzajum nr 12 w Tychach.
  41. Rada Rodziców Zespól Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie.
  42. SP nr 8 w Sosnowcu.
  43. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bystrej.
  44. II LO w Jaworznie.
  45. LO w Katowicach.
  46. Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu.
  47. Rada Rodziców Zespól Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie.
  48. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum.
  49. Gimnazjum Publiczne nr 3 w Czechowicach - Dziedzicach.
  50. Gimnazjum nr 13 Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu.
  51. Gimnazjum nr 11 w Bielsku - Białej.
  52. SP w Ujsołach.
  53. Gimnazjum nr 13 w Sosnowcu.
  54. Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu.
  55. SP nr 8 w Sosnowcu.
  56. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelicznego w Cieszynie.
  57. Rada Rodziców Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Chorzowie.
  58. Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych w Żywcu.
  59. Zespół Szkół Gimnazjum Publiczne w Rycerce Górnej.
  60. Zespół Szkół SP w Zwardoniu.
  61. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie.
  62. Towarzystwo Aktywności Społecznej "Zwyczajni" w Świnnej.
  63. Gimnzjum Publiczne nr 1 w Rajczy.
  64. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Knurowie.
  65. Zespół Szkół Muzycznych w Tychach.
  66. Gimnazjum nr 15 w Bytomiu.
  67. Gimnazjum w Twardorzeczce.
  68. Zespół Szkół Integracyjnych SP nr 20 w Sieminowicach Śląskich.
  69. Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Mikołowie.
  70. IV LO w Rybniku.
  71. ZSSiO SP nr 38 w Bielsku - Białej.
  72. Gimnzjum w Rudzicy.
  73. X LO w Katowicach.
  74. SP nr 1 w Żywcu.
  75. ZS nr 1 w Łodygowicach.
  76. ZSOiP Gimnazjum nr 4 w Rudzie Śląskiej.
  77. ZSP nr 2 w Rudzie Śląskiej.
  78. Gimnzjum w Poraju.
  79. SP nr 35 z Oddz. Integr. w Tychach.
  80. Zespół Szkół SP w Zabrzegu.
  81. SP nr 11 w Rybniku.
  82. SP nr 29 w Chorzowie.
  83. SP nr 3 w Sieminowicach Śląskich.
  84. ZSO III LO w Bielsku.
  1. ul. Katowicka 1, 41-100 Siemianowice Śl.
  2. 44-230 Czerwionka Leszczyny, ul. 3 Maja 42.
  3. 34-382 Bystra 81.
  4. 43-200 Pszczyna.
  5. ul. Beskidzka 27, 34-312 Miedzybrodzie Bialskie.
  6. 43-470 Istebna 1345.
  7. 41-500 Chorzów ul. Ryszki 55.
  8. 43-520 Chybie.
  9. ul. Zielona 41,34-350 Węgierska Górka.
  10. ul. Myszkowska 50, 43-310 Żarki.
  11. ul. Wejchertów 20 43-100 Tychy.
  12. ul. Hołdunowska 13, 43-143 Lędziny.
  13. ul. Koszarowa 20 43-602 Jaworzno.
  14. ul. Szkolna 35, 42-310 Żarki.
  15. ul. Szkolna 1, 34-323 Ślemień.
  16. ul. Partyzantów 2a, 43-450 Ustroń.
  17. ul. Słowiańska 1, 40-219 Katowice.
  18. ul. Dworcowa 26, 34-300 Żywiec.
  19. 43-470 Istebna 1345.
  20. 34-324 Lipowa.
  21. ul. Ks. Prał. J. Piotrowskiego.
  22. 43-470 Istebna 1345.
  23. ul. Beskidzka 27, 34-312 Międzybrodzie Bialskie.
  24. ul. Gen. Wł. Sikorskiego 4, 41-260 Sławków.
  25. Brzuśnik 115, 34-382 Bystra.
  26. ul. Karola Pytla1, 43-516 Zabrzeg.
  27. ul. E. Plater, 43-300 Bielsko B.
  28. ul. Szkolna 1, 34-323 Ślemień.
  29. ul. Sportowa 5B, 34-321 Łękawica.
  30. ul. Mysliwska 154,43-370 Szczyrk.
  31. ul. Wspólna 13, 34-331 Świnna.
  32. ul. Ryszki 55, 41-500 Chorzów.
  33. ul. Starobielska 10. 43-300 Bielsko - Biała.
  34. ul. Strzelców Bytomskich 1, 44-120 Pyskowice.
  35. ul. Szymanowskiego 11, 41-103 Siemianowice Śl.
  36. ul. Gliniana 2, 41-711 Ruda Śląska.
  37. ul. Łukasiewicza 37, 43-502 Czechowice - Dziedzice.
  38. ul. Fitelberga 8, 43-100 Tychy.
  39. ul. Skrajna 2, 41-506 Chorzów.
  40. ul. Elfów 9, 43-100 Tychy.
  41. ul. Ryszki 55, 41-500 Chorzów.
  42. ul. Teatralna 8, 41-200 Sosnowiec.
  43. 34-382 Bystra.
  44. ul. M. Skłodiwskiej - Curie 6. 43-603 Jaworzno.
  45. ul. Obroki 87, 40-833 Katowice.
  46. ul. Moszczanicka 9, 34-300 Żywiec.
  47. ul. Ryszki 55, 41-500 Chorzów.
  48. ul. Katowicka 1, 41-100 Siemianowice Śl.
  49. ul. Łukasiewicza 37, 43-502 Czechowice - Dziedzice.
  50. ul. Wajdy 7, 41-800 Zabrze.
  51. ul. E. Plater 3, 43-300 B-B.
  52. ul. Ks. Prał. J. Piotrowskiego 6, 34-371 Ujsoły.
  53. ul. Zamenhofa 15, 41-200 Sosnowiec.
  54. ul. Zamkowa 4, 34-300 Żywiec.
  55. ul. Teatralna 8, 41-200 Sosnowiec.
  56. Plac Kościelny 5, 43-400 Cieszyn.
  57. ul. Stefana Batorego 37, 41-156 Chorzów.
  58. ul. Mickuiewicza 6, 34-300 Żywiec.
  59. Rycerka Górna 183, 34-370 Rajcza.
  60. 34-373 Zwardoń 2b.
  61. ul. Szpitalna 29, 44-194 Knurów.
  62. ul. Współna 13, 34-331 Świnna.
  63. ul. Rynek 2, 34-370 Rajcza.
  64. ul. Feliksa Michalskiego 27, 44-183 Knurów.
  65. al. Niepodległości 3. 43-100 tychy.
  66. ul. Kościuszki 4, 41-936 Bytom.
  67. 34-324 Lipowa.
  68. ul. Lipowa 3, 41-100 Sieminowice Śląskie.
  69. Pl. Salwatorianów1, 43-190 Mikołów.
  70. ul. Hibnera 25, 44-217 Rybnik.
  71. ul. Filarowa 52, 43-300 Bielsko B.
  72. 43-949 Rudzica 52.
  73. ul. K. Miarki6, 40-224 Katowice.
  74. ul. Ks. Prał. Słonki 1, 34-300 Żywiec.
  75. ul. Okrężna 1, 34-325 Łodygowicece.
  76. ul. Orzegowska 25, 41-703 Ruda Śląska.
  77. ul. Gliniana 2, 41-711 Ruda Śląska.
  78. ul. Górnicza 18, 43-360 Poraj.
  79. Al. Piłsudskiego 21, 43-100 Tychy.
  80. ul. K. Pytla 1, 43-516 Zabrzeg.
  81. ul. Hibnera 25, 44-217 Rybnik.
  82. ul. Lwowska 36, 41-500 Chorzów.
  83. ul.Szkolna 15, 41-100 Siemianowice Śląskie.
  84. ul. Bohaterów Warszawy 20, 43-300 Bielsko B.
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
ROK 2009
  1. Zespół Szkolno - Przedszkolny, Szkoła Podstawowa w Bystrej.
  2. Szkoła Podstawowa w Juszczynie.
  3. Gimnazjum im Jana Pawła II w Istebnej.
  4. Zespół Szkół Technicznych Meritum im. Piotra Kołodzieja.
  5. Gimnazjum im Królowej Jadwigi w Międzybrodziu Żywieckim.
  6. Szkołą Podstawowa nr 3 im Jana Kochanowskiego.
  7. Gimnazjum im Jana Pawła II w Twardorzeczce.
  8. Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudskiego.
  9. Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyskowicach.
  10. Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe.
  11. Bielska Szkoła Przemysłowa.
  12. Zespół Szkół nr 1 w Tychach im Gustawa Morcinka.
  13. Zespół Szkół im. Ks. Prał. St. Gawlika, Gimnazjum nr 1 w Radziechowach.
  14. I liceum Ogólnokształcące im T. Kościuszki.
  15. Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Ch. Ruberga.
  16. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 im. Janusza Korczaka.ul. Łagiewnicka 65, 41-608 Świętochłowice
  17. Zespół Szkół nr 1, Gimnazjum nr 1.
  18. I Katolickie Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej.
  19. Gimnazjum nr 4 Os. Księcia Władysława.
  20. Gimnazjum nr 10 w Katowicach.
  21. Zespół Szkół nr 1.
  22. Zespół Szkolno Przedszkolny im Jana Pawła II w Rudzicy.
  23. Gimnazjum nr 1 w Ustroniu.
  24. Zespół Szkół nr 2 w Rybniku, II LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
  25. Zespół Szkół Ogólnokształcących im Marii Konopnickiej.
  26. Szkoła Podstawowa nr 9 w Jaworznie.
  27. Szkoła Podstawowa im Ks. Jana Twardowskiego w Brzuśniku.
  28. Szkoła Podstawowa nr 2 Św. Franciszka z Asyżu w Cięcinie.
  29. Pszczyński Zarząd Edukacji Publiczne Gimnazjum nr 4.
  30. Gimnazjum Publiczne w Kryrach.
  31. Szkoła Podstawowa nr 19.
  32. Zespół Szkół nr 10 w Zabrzu, um. Prof. J. Groszkowskiego.
  33. Gimnazjum nr 11 im. J. Kukuczki.
  34. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 IV LO im Mikołaja Reja.
  35. II LO im Jana Matejki.
  36. Zespół Szkół w Ślemieniu.
  37. Gimnazjum nr 13 im. Adama Mickiewicza.
  38. Zespół Szkół w Łękawicy.
  39. Zespół Szkół Sportowych nr 1. im. J. Kusocińskiego w Chorzowie.
  40. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Szczyrku.
  41. PTSM Odział Beskidzki.
  42. Gminny Ośrodek Kultury.
  43. Szkoła Podstawowa w Wieprzu.
  44. Gimnazjum Publiczne nr 3 w Juszczynie.
  45. Zespół Szkół Ogólnokształcących im Marii Skłodowskiej Curie.
  46. Zespół Szkół Społecznych.
  47. Szkoła Podstawowa nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gen. Jerzego Ziętka.
  48. Zespół Szkół nr 2 Specjalnych.
  49. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Węgierskiej Górce.
  50. Gimnazjum nr 12.
  51. Gimnazjum Publiczne nr 3 w Juszczynie.34-382 Bystra
  52. Szkoła Podstawowa nr 1.
  53. Gimnazjum nr 5.
  54. Zespół Szkół.
  55. Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących.
  56. Szkoła Podstawowa w Nieledwie.
  57. Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi.
  58. Gimnazjum nr 3.
  59. Szkoła Podstawowa nr 5 im Hugona Kołłątaja.
  60. Zespół Szkół nr 2.
  61. I LO im Tadeusza Kościuszki.
  62. Szkoła Podstawowa nr 18 im Władysława Jagiełły.
  63. Szkoła Podstawowa nr 1 im Janusza Korczaka.
  64. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży - Po Prostu Partner.
  65. Zespół Szkół im. Jana Pawła II.
  66. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2.
  67. Zespół Szkół Publicznych w Ciścu.
  68. Towarzystwo Aktywności Społecznej Zwyczajni.
  69. Publiczne Gimnazjum im Ks. Prof. Józefa Tischnera w Cięcinie.
  70. Zespół szkół Ponadgimnzjalnych w Istebnej.
  1. 34-382 Bystra.
  2. 34-382 Bystra.
  3. 43-470 Istebna 1345.
  4. ul. Katowicka 1. 41-100 Siemianowice Śląskie.
  5. ul. Beskidzka 27, 34-312 Międzybrodzie Bialskie.
  6. ul. Wojska Polskiego 10, 43-100 Tychy.
  7. Twardorzeczka 333, 34-324 Lipowa.
  8. ul. Moszczenicka 9, 34-300 Żywiec.
  9. ul. Strzelców Bytomskich 1, 44-120 Pyskowice.
  10. ul. Sokolska 26, 40-086 Katowice.
  11. ul. T. Sixta 20, 43-300 Bielsko - Biała.
  12. ul. H.K. Wejchertów 20, 43-100 Tychy.
  13. ul. Szkolna 1220, 34-381 Radziechowy.
  14. ul. Licealna 3, 43-600 Jaworzno.
  15. ul. Hołdunowska 13, 43-143 Lędziny.
  16. ul. Łagiewnicka 65, 41-608 Świętochłowice.
  17. pl. B. Hoffa 5, 43-460 Wisła.
  18. ul. Kobylińskiego 4, 40-026 Katowice.
  19. 44-240 Żory.
  20. ul. Słowiańska. 1 40-216 Katowice.
  21. ul. K. Szymanowskiego 11, 41-103 Siemianowice Śląskie.
  22. 43-394 Rudzica 52.
  23. ul. Partyzantów 2a 43-450 Ustroń.
  24. ul. Mikołowska 25 44-200 Rybnik.
  25. Ul. Dworcowa 17 34-360 Milówka.
  26. ul. Batorego 48, 43-602 Jaworzno.
  27. 34-382 Bystra.
  28. ul. Św. Katarzyny 426, 34-350 Węgierska Górka.
  29. ul. Zdrojowa 4, 43-200 Pszczyna.
  30. ul. Nierad 86, 43-265 Kryry.
  31. ul. Chrobrego 4, 41-605 Świętochłowice.
  32. ul. Chopina 26, 41-807 Zabrze.
  33. ul. E. Plater 3, 43-300 Bielsko.
  34. ul. Gen. Wł. Andersa 64, 41-800 Zabrze.
  35. ul. Leśna 1 41-104 Siemianowice Śląskie.
  36. Ślemień 404, 34-323 Ślemień.
  37. ul. Zamenhofa 15 41-200, Sosnowiec.
  38. ul. Sportowa 5, 34-321 Łękawica 30.
  39. ul. Ryszki 55, 41-500 Chorzów.
  40. ul. Myśliwska 154, 43-370 Szczyrk.
  41. ul. Starobielska 10, 43-300 Bielsko.
  42. ul. Wspólna 13, 34-331 Świnna.
  43. ul. Szkolna 800, 34-382 Bystra.
  44. 34-382 Bystra.
  45. ul. Ks. Jana Wajdy 7, 41-800 Zabrze.
  46. ul. Opawska 81, 47-400 Racibórz.
  47. ul. Zgrzebnioka 45, 43-100 Tychy.
  48. ul. Plac Salwatorianów 1, 43-190 Mikołów.
  49. ul. Kościuszki 14, 34-350 Węgierska Górka.
  50. ul. Elfów 9, 43-100 Tychy.
  51. 34-382 Bystra.
  52. ul. Ks. Prał. S. Słonki 34- 300 Żywiec.
  53. ul. C.K Norwida 30, 43-300 Bielsko - Biała.
  54. ul. Aleksego Ryły 26, 42-160 Krzepice.
  55. ul. Moszczanicka 9, 34-300 Żywiec.
  56. ul. Górska 297, 34-360 Milówka.
  57. ul. Skrajna 2, 41-506 Chorzów.
  58. ul. Urzędnicza 11, 43-600 Jaworzno.
  59. ul. Powstańców Śląskich 4, 34-300 Żywiec.
  60. ul. Mikołowska 25, 44-200 Rybnik.
  61. ul. Licealna 3, 43-606 Jaworzno.
  62. ul. Fitelberga 8 43-100 Tychy.
  63. ul. Słoneczna 2, 44-240 Żory.
  64. Oś. Sikorskiego 36 a/3, 44-244 Żory.
  65. ul. Gen. Wł. Sikorskiego 4, 41-260 Sławków.
  66. ul. Gliniana 2, 47-711 Ruda Śląska.
  67. ul. Szkolna 6, 34-350 Węgierska Górka.
  68. ul. Wspólna 13, 34-331 Świnna.
  69. ul. Św. Katarzyny 20 a, 34 -350 Cięcina.
  70. 43-470 Istebna 30.
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
ROK 2008
  1. Szkoła Podstawowa Im. Świętej Królowej Jadwigi w Międzybrodziu Żywieckim.
  2. Gimnazjum im. Św. Królowej Jadwigi w Międzybrodziu Żywieckim.
  3. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Jagiełły w Tychach.
  4. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina.
  5. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Jagiełły.
  6. Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej - Curie w Świnnej.
  7. Gimnazjum nr 13 im. A. Mickiewicza.
  8. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Istebnej.
  9. Zespół Szkół im. Ks. Prałata St. Gawlika Gimnazjum nr 1 w Radziechowach.
  10. Gimnazjum Publiczne w Kryrach.
  11. Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II.
  12. Gimnazjum nr 1 w Ustroniu.
  13. Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej.
  14. Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 w Piekarach Śląskich.
  15. Starostwo Powiatowe w Cieszynie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Istebnej.
  16. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Twardorzeczce.
  17. Liceum Ogólnokształcące nr V.
  18. Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Tarnowskich Górach.
  19. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego.
  20. Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi.
  21. Gimnazjum nr 11.
  22. Szkoła Podstawowa nr 8 Im. Karola Wojtyły.
  23. Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich.
  24. Gimnazjum nr 11.
  25. Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Króla Jana Kazimierza w Rajczy.
  26. Gimnazjum nr 7.
  27. Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 16.
  28. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Ks. J. Londzina.
  29. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1.
  30. Gimnazjum Publiczne nr 3 w Juszczynie.
  31. Szkoła Podstawowa im. J. Baranowskiego.
  32. Gimnazjum nr 1 w Łodygowicach.
  33. Gminny Ośrodek Kultury.
  34. Zespół Szkół w Łękawicy.
  35. Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum nr 5.
  36. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Szczyrku.
  37. Powiatowy Dom Dziecka w Żywcu.
  38. Szkoła Podstawowa w Przyłękowie.
  39. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej.
  40. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Zabrzu.
  41. Szkoła Podstawowa nr 18 im. L. Szenwalda.
  42. Zespół Szkół nr 1 w Tychach im. Gustawa Morcinka.
  43. Szkoła Podstawowa im. Obrońców Węgierskiej Górki.
  44. Szkoła Podstawowa w Kocierzu Moszczenickim.
  45. Miejska Szkoła Podstawowa nr 11.
  46. Szkoła Podstawowa w Ślemieniu.
  47. Zespół Szkół Sportowych nr 1 im. J. Kusocińskiego w Chorzowie.
  48. Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im.
  49. Zespół Szkół w Łękawicy Gimnazjum im. Jana Pawła II.
  50. Gimnazjum Publiczne nr 4.
  51. Gimnazjum nr 12 w Tychach.
  52. Zespół Szkół nr 2 Specjalnych.
  1. ul. Beskidzka 27, 34-312 Międzybrodzie Bialskie.
  2. ul. Beskidzka 27, 34-312 Międzybrodzie Bialskie.
  3. ul. Fitelberga 8, 43-100 Tychy.
  4. ul. Moniuszki17, 41-902 Bytom.
  5. ul. Piłsudskiego 121, 34- 325 Łodygowice.
  6. ul. Wspólna 58, 34 - 331 Świnna.
  7. ul. Zamenhofa 15, 41 - 200 Sosnowiec.
  8. 43 - 470 Istebna 30.
  9. ul. Szkolna 1220, 34 - 381 Radziechowy.
  10. ul. Nierad 86, 43 - 265 Kryry.
  11. 43 - 470 Istebna.
  12. ul. Partyzantów 2a, 43 - 450 Ustroń.
  13. ul. Szczyrkowska 2, 43 - 360 Bystra.
  14. ul. Długosza 92, 41 - 949 Piekary Śląskie.
  15. 43 - 470 Istebna 30.
  16. Twardorzeczka 333, 34 -324 Lipowa.
  17. ul. Słowackiego 45, 43 - 300 Bielsko Biała.
  18. ul. 9-ego Maja, 42 - 600 Tarnowskie Góry.
  19. ul. H. Bednorza 15, 43 - 384 Katowice.
  20. ul. Harcerska 25, 43 - 100 Tychy.
  21. ul. E. Plater 3, 43 - 300 Bielsko Biała.
  22. ul. Teatralna 8, 41 - 200 Sosnowiec.
  23. ul. Strzelców Bytomskich 1, 44 - 120 Pyskowice.
  24. ul. Słowiańska 1 40 - 216 Katowice.
  25. ul. Rynek 2, 34 - 370 Rajcza.
  26. ul. Karpacka 27, 41 - 907 Bytom.
  27. ul. K. Szymanowskiego 11, 41 - 103 Siemianowice Śląskie.
  28. ul. Ks. Pytla 1, 43 - 516 Zabrzeg.
  29. ul. Kasprowicza 11, 47 - 400 Racibórz.
  30. 34 - 382 Bystra.
  31. ul. Browarna 55, 41 - 260 Sławków.
  32. ul. Okrężna 1, 34 - 325 Łodygowice.
  33. ul. wspólna 13, 34-331 Świnna.
  34. ul. Sportowa 5, 34 - 321 Łękawica.
  35. ul. Szymanowskiego 11, 41 - 103 Siemianowice Śląskie.
  36. ul. Myśliwska 154, 43 - 370 Szczyrk.
  37. ul. Kopernika 5, 34 - 300 Żywiec.
  38. ul. Wspólna 56, 34 - 331 Świnna.
  39. 43 - 470 Istebna 1345.
  40. ul. Ks. J. Wajdy, 41 - 800 Zabrze.
  41. ul. C. K. Norwida 30, 43 - 300 Bielsko Biała.
  42. ul. H. K. Wejchertów 20, 43 - 100 Tychy.
  43. ul. Zielona 41, 34 - 350 Węgierska Górka.
  44. ul. Beskidzka 56, 34 - 321 Łękawica.
  45. ul. Śląska 8, 41 - 943 Piekary Śląskie.
  46. 34 - 323 Ślemień 404.
  47. ul. Ryszki 55, 41 - 500 Chorzów.
  48. ul. Ks. Kard. A. Hlonda.14, 41 - 400 Mysłowice.
  49. ul. sportowa 5b, 34 - 321 Łękawica.
  50. ul. M. Konopnickiej 44, 43 - 200 Pszczyna.
  51. ul. Elfów 9, 43 - 100 Tychy.
  52. ul. Plac Salwatorianów 1. 43b - 190 Mikołów.
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
ROK 2007
  1. Szkoła Podstawowa w Juszczynie.
  2. Szkoła Podstawowa w Szarem.
  3. Szkoła Podstawowa im. Obrońców Węgierskiej Górki w Wegierskiej Górce.
  4. Szkoła Podstawowa nr 13 im. Św. Barbary w Katowicach.
  5. Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Brzuśniku.
  6. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Chopina w Bytomiu.
  7. Szkoła Podstawowa w Kocierzu Moszczenickim.
  8. Szkoła Podstawowa w Nieledwi.
  9. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Istebnej.
  10. Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworzynce.
  11. Gimnazjum Publiczne nr 3 w Juszczynie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Twardorzeczce.
  12. Gimnazjum im Jana Pawła II w Istebnej.
  13. Gimnazjum im Jana Pawła II W Łękawicy.
  14. Gimnazjum Publiczne nr 1 Zespół Szkół im. Księdza Prałata Stanisława Gawlika w Radziechowach.
  15. Gimnazjum nr 1 w Łodygowicach.
  16. Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej.
  17. Gimnazjum nr 1 w Bielsku Białej
  18. Gimnazjum nr 1 w Łodygowicach
  19. Gimnazjum im. Kardynała Karola Wojtyły w Ujsołach
  20. Gimnazjum nr 1 w Ustroniu.
  21. Gimnazjum Publiczne nr 1im. Króla Jana Kazimierza w Rajczy.
  22. Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum nr 5 w Siemianowicach Śląskich.
  23. Zespół Szkół im. Ks. J. Londzina w Zabrzegu.
  24. Zespół Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w Tychach.
  25. Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej.
  26. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Katowicach.
  27. Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych w Żywcu.
  28. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Meritum" im. Piotra Kołodzieja w Siemianowicach Śląskich.
  29. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika w Buczkowicach.
  30. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Istebnej.
  31. Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Żywcu.
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ